Web Skakels / Web Links

Hardloop Web Skakels / Running Links

WPA: www.wpa.org.za
Athletics South Africa(ASA): www.athletics.org.za
Marathon Training www.marathontraining.com
Runners Guide www.runnersguide.co.za
Champion Chip: www.championchip.co.za
Raceday : www.raceday.co.za
Runners World: www.runnersworld.co.za
Race Results : www.raceresults.co.za
Enter Online: www.entrytime.com
Comrades Marathon: www.comrades.com
Two Oceans Marathon.org.za: www.twooceansmarathon.org.za
WP Atletiek: www.wpa.org.za
Knysna Forest Marathon: www.gardenroute.co.za
My Photo: www.Myphoto.com
Energade: www.energade.co.za
Worldrunner marathons: www.geocities.com/schoenmaeker/marathon
Swartland Atletiek Klub: www.swartlandac.co.za
Langebaan Strandlopers Atletiek Klub: www.strandlopers.co.za
Run and cycle info: www.Totalindex.co.za
Cape Town Marathon: www.capetownmarathon.org.za
IAAF: www.iaaf.org
Race Walking: www.racewalk.co.za
Trail Running: www.trailrunning.co.za

Verskillend Sport Skakels / Other Sport Links

Xterra info: www.xterrasa.com
Totalsports: www.Totalsports.co.za
New Balance: www.newbalance.co.za
SA-active: www.sa-active
Cape Argus: www.cycletour.co.za
Weskus Fietsry: www.westcoastwheelers.co.nr
MTB tours: www.live2ride.co.za
Pedal Power: www.pedalpower.org.za
StillwaterSports: www.stillwatersport.com
Run and cycle info: www.Totalindex.co.za

Weskus Skakels / Westcoast Links

Langebaan Info: www.langebaaninfo.co.za
Langebaan Info: www.langebaaninfo.com
Weskus Lagoon Fees: www.weskuslagoonfees.co.za
Klub Mykonos: www.clubmykonos.co.za
Strandloper Seafood Restaurant : www.strandloper.com
Boesmanland Plaaskombuis : www.boesmanlandfarmkitchen.com
Croeso Guest House (022 7721725): croeso@mweb.co.za